قالیشویی در محدوده حکیمیه

خدمات رفوگری فرش خود را از ما بخواهید. کلیه خدمات مربوط به رفوگری فرش، ریشه بافی فرش، رفوکاری فرش، چرم دوزی فرش های اعلاء، رفع پارگی های انواع فرش، چله کشی و ... را از ما بخواهید. تمامی کارها به نحوه احسن و بااستفاده از نیروهای خبره انجام می پذیرد.


::یک قالیشویی کامل، یک دنیا خدمات::

قالیشویی نائین اصل بهترین قالیشویی در محدوده حکیمیه 77333770- 77333771

کارخانه قالیشویی و رفوگری نائین اصل (عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه شستشو و رفوگری فرش همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد،‌ خدمات ارائه شده توسط کارخانه قالیشویی و رفوگری نائین اصل به شرح ذیل می باشد:

• بکارگیری مجرب ترین افراد با پیشرفته ترین دستگاه های اتوماتیک موجود در ایران جهت شستشو فرش
• شستشوی فرش های دستبافت، پشمی، ابریشمی، گل ابریشم، تمام ابریشم و عتیقه
• شستشوی فرش های ماشینی رنگ روشن و تیره
• شستشوی فرش های فانتزی، بلژیکی، ترک،گبه و...
• شستشوی مبلمان، موکت، صندلی، پشتی، تابلو فرش و...
• رفوگری فرش، بازسازی و مرمت انواع فرش های آسیب دیده دستباف، ابریشم، گل ابریشم، ماشینی و...
• رفع پوسیدگی، اصلاح سوختگی، رفع ساییدگی، اصلاح بیدخوردگی در تمام نقاط فرش
• ریشه بافی،به صورت گلیم بافت و ساده
• شیرازه بافی، موگیری، چرم دوزی دو گره
• رنگبرداری، رنگرزی، لکه برداری برای تمام فرشهای دستبافت، ابریشم، گل ابریشم، پشمی و...
• حمل و نقل به صورت لول با روکش پلاستیکی
• تعیین نوبت مراجعه به درب منزل به وسیله مشتری (صبح یا عصر)
• پرداخت وجه به صورت نقدی و کارت خوان (مجهز به دستگاه کارت خوان سیار) قالیشویی در محدوده حکیمیه 77333770- 77333771


» راز ماندگاری ما رضایت شماست «
قالیشویی نائین اصل با چند دهه سابقه در بین قالیشویان تهران توانسته یکی از مؤفق ترین قالیشویان بوده و در میان رقبای خود حرفی برای گفتن داشته باشد. این قالیشویی بنا به درخواست شما مشتریان فرش را از شما تحویل گرفته و هر درخواستی که شما در مورد فرش از ما داشته باشید به نحو احسنت انجام می دهد. قالیشویی در محدوده حکیمیه 77333770- 77333771

" تلفن های نائین اصل را از ۱۱۸ بخواهید "
کارشناسان ما در همه ایام و ساعات حتی روزهای تعطیل با روی خوش آماده تماس شما مشتریان عزیز می باشند، در قالیشویی نائین اصل هزینه شستشو فرش برابر با نرخ تعیین شده توسط اتحادیه بوده و قیمت برای تمامی مشتریان به صورت یکسان می باشد. برای دریافت هر گونه مشاوره و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید. کارشناسان در زمان تعیین شده فرش را دریافت و ظرف 48 ساعت و بدون تعطیلی فرش را به شما تحویل می دهند. قالیشویی در محدوده حکیمیه و رفوگری فرش در محدوده حکیمیه 77333770- 77333771


« هدف ما جلب رضایت و ماندگاری شماست »
کارخانه قالیشویی و رفوگری نائین اصل با نصب بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های قالیشویی موجود در ایران و بکارگیری اساتید برجسته در زمینه شستشوی فرش به شما مشتریان عزیز اطمینان خاطر می دهد که فرش شما را با بهترین کیفیت شسته و در کمترین مدت زمانی تحویل دهد. همچنین در کارخانه قالیشویی نائین اصل  تمامی فرش ها با رعایت اصول مذهبی شسته می شوند. همین حالا با ما تماس بگیرید. قالیشویی در محدوده حکیمیه 77333770- 77333771

::شستشو فرش تخصص ماست::
کارشناسان کارخانه قالیشویی نائین اصل طی سالیان، تجربه های فنی در شستشوی فرش به دست آورده ایم که به اطلاع شما مشتریان می رسانیم. مراحل شستشو فرش در کارخانه نائین اصل به صورت زیر می باشد:
1. قبل از شستشو کارشناس خبره و مجرب فرش را به صورت کامل کارشناسی کرده و درصورت عدم تأیید و وجود عیوب نظیر: پوسیدگی، پارگی و ... با مشتری مبنی بر رفع آن هماهنگی لازم انجام شده یا درغیر تصمیم گیری مشتری بر رفع عیوب فرش ادامه کار شستشو انجام می گیرد.
2. در مرحله دوم فرش هایی که دارای خاک و گرد غبار زیادی باشد وارد دستگاه های اتوماتیک دورانی شده تا با چرخش، خاک کاملاً از مغز فرش خارج شود.
3. فرش های دستبافت از لحاظ پایداری رنگ و ثبات تست می شوند.
4. فرش ها قبل از شستشو بصورت کامل با آب جاری و پرفشار پشت و رو آبکشی کامل و کُر اسلامی داده می شود.
5. شستشو با ماده شوینده برای از بین بردن کثیفی، چربی ها، لکه ها (غیرپایدار) بصورت آهسته شروع می شود. در این مرحله لکه های پایدار نمایان و آشکار می شود.
(لکه هایی که بصورت پایدار روی فرش نظیر لکه چای، جوهر یا هر ماده دیگری که رنگ پایداری داشته باشد با مشتری هماهنگ شده و برای برداشتن آن اساتید لکه بردار جهت رفع لک اقدام می شود)
6. ریشه با استفاده از هرچه به آرامی شستشو می شود.
7. بعد از تمام مراحلی که ذکر شد شستشوی کامل فرش با استفاده از مواد شوینده اصلی و استاندارد شروع می شود و پس از خاتمه کار مجدداً آبکشی کامل انجام می شود.
8. در مرحله پایانی بعد از آبکشی کامل فرش با فشار زیاد به کمک دستگاه های اتوماتیک غلطکی و دوّرانی آب را از لابه لای پرزها و الیاف قالی به صورت کامل خارج نموده و برای کنترل نهایی وارد گرمخانه گازی می شود.
(البته در فصول بهار، تابستان و قسمتی از پاییز فرشها بر روی شن های تمییز پهن شده و توسط آفتاب خشک می شود. نور خورشید باعث از بین رفتن بید و کپک احتمالی می گردد)
9. خشک کردن فرش ها چند ساعتی طول کشیده و موقع خارج شدن از گرمخانه و حرکت آنها بر روی نوار چرخشی و کنترل نهایی شده بصورت اتومات لول می شود و آماده بسته بندی و کاور شدن می گردد بعد از حمل توسط افراد مجرب با ماشین های مسقف تحویل شما مشتریان عزیز و گرامی می گردد.
 

Share تاريخ: 1396/09/05 مشاهده : 1491

, , , , ,گذاشتن نظر